Jo perinteiseksi muodostunut Turku Kustom Show järjestetään jälleen Turun ytimessä, Paavo Nurmen urheilustadionin ylähiekkakentällä 22.08.2015. Järjestelyt ovat hiljalleen käynnistyneet, ilmoittelemme hotellipaketeista jne... myöhemmin.
Facebook:
https://www.facebook.com/pages/Turku-Kustom-Show/143076172463863?ref=hl (https://www.facebook.com/pages/Turku-Kustom-Show/143076172463863?ref=hl)
nettisivut:
http://www.turkukustomshow.com/ (http://www.turkukustomshow.com/)
Edit Kokkonen, linkitetty kalenteriin
Nyt on halpaa !!! TKS:llä on hotellidiili Hotelli Plazan kanssa. Koodi on â€Custom Show†C:llä. Yhden hengen huone: 79â,¬ ja kahden hengen huone: 85â,¬. Sisältää parkkipaikan ! Hotelli aivan iltabilepaikan vieressa !
http://www.hotel.info/fi/scandic-plaza-turku/hotel-27802/ (http://www.hotel.info/fi/scandic-plaza-turku/hotel-27802/)
Huomenna !! Ja Turkuun luvattu pelkkää aurinkoa aamusta iltaan ! Tsekkaa tiedot nettisivuilta tai facebookista !
Tervetuloa !!
Kuvia odotellessa. Jäi näyttely 45km päähän ;D
Tässä digipokkarilla jemmattuja tilanteita ja näkymiä; muutama kuva menomatkalta ja Urheilupuiston näyttelyä.
http://konepyoramies.blogspot.fi/2015/08/turku-kustom-2015-ja-heittolaukauksia.html (http://konepyoramies.blogspot.fi/2015/08/turku-kustom-2015-ja-heittolaukauksia.html)
No nyt on Korkeeta Chopperii. Herrat voisivat aloittaa runko sulake keskustelun, tuon tapauksen pohjalta:)
Tarinan mukaan joku heppu Baltian maista,....eli näkyy ne Japanian juutuubit sielläkin näköjään 8)
Mutta paikalla olleet voinevat varmistaa tarkemmin....raisu on meininki kuitenkin...
Latvian kilvethän tuossa näyttää olevan. Varmaan jo tankilla käynti oma show numero.
Videotakin löytyy: http://www.liveleak.com/view?i=61a_1438398682 (http://www.liveleak.com/view?i=61a_1438398682)
On vähän kiikkerän näköinen laitos ;D
Joo tämähän sitten ei ollut pelkästään jäykkä peräinen, vaan myös jäykkä keulainen.
Sanotaanko että joustoa kyllä näkyi olevan ihan riittävästi silti kun tämä laitos ruksutteli paikalle. Latviasta oli herra ajamalla tullu.